Khuyến Mãi Ngập Tràn Ăn Gà Giòn Vui Vẻ Jollibee Chỉ Có Trên App Utop | Tin Tức

Jollibee Jollibee Crispy Chicken Promocion vetëm në aplikacionin Cakhia TV

Duke iu referuar “fun crispy chicken”, fansat që janë të varur nga pula e skuqur do ta kuptojnë menjëherë se ajo është një nga më të shiturit e Jollibee. Kafshoni çdo pjesë të pulës aromatike, krokante me një kore krokante që shkrihet në gojën tuaj, pula e butë është e shijshme dhe tërheqëse. Lëreni Cakhia TV-in ta shijoni menjëherë këtë pjatë me 2 kombinime super kursyese!

Jollibee Jollibee Crispy Chicken Promocion vetëm në aplikacionin Cakhia TV

1. Rreth Jollibee

Jollibee është një zinxhir restorantesh të ushqimit të shpejtë me origjinë nga Filipinet, i themeluar më 28 janar 1978, themeluesi është Z. Tony Tan Caktion – një biznesmen filipino-kinez. Pas 44 vitesh inovacioni dhe zhvillimi të vazhdueshëm, Vetëm nga 2 sallone të vogla akulloresh të krijuara në vitin 1975, deri tani Jollibee është bërë një korporatë me një zinxhir restorantesh të specializuar në shërbimin e ushqimeve të shpejta kryesore të Azisë, me më shumë se 1000 dyqane vendase dhe më shumë se 300 dyqane në shumë vende të botës si SHBA, Hong Kong, Emiratet e Bashkuara Arabe, Vietnami…

Promovimi i mbushjes së pulave të Jollibee Jollibee Crispy ofrohet vetëm në aplikacionin Cakhia TV | Rreth Jollibee

Jollibee filloi zyrtarisht të hyjë në tregun vietnamez në vitin 2005, më pas Më shumë se 15 vjet funksionim Jollibee ka bërë përshtypje te konsumatorët duke shërbyer ushqim të shpejtë me ngjyra perëndimore, por shija është përshtatur për shijet vietnameze, duke treguar respekt për kulturën dhe zakonet, zakonet e të ngrënit të klientëve. Tani, Kjo markë ka më shumë se 100 dyqane të përhapura në të gjithë vendin, është një nga markat më të pëlqyera të ushqimit të shpejtë në Vietnam.

Promovimi i mbushjes së pulave të Jollibee Jollibee Crispy ofrohet vetëm në aplikacionin Cakhia TV | Rreth Jollibee

Me një misionduke sjellë shije të shkëlqyera në çdo pjatë, duke sjellë gëzim kulinar për të gjithë.” Jollibee jo vetëm që u sjell darkave ushqime të shijshme, ushqyese me shije të mrekullueshme dhe çmim të arsyeshëm, por gjithashtu ofron shërbim të kujdesshëm dhe të përkushtuar ndaj klientit, duke i bërë të gjithë të ndjehen Rehatia dhe argëtimi e bëjnë çdo restorant një vend të ngrohtë kulinarie, duke i lidhur njerëzit përmes vakteve të shijshme.

Promovimi i mbushjes së pulave të Jollibee Jollibee Crispy ofrohet vetëm në aplikacionin Cakhia TV | Rreth Jollibee

2. Pikë plus për markën e pulës së skuqur Jollibee

Kualiteti i produktit

Pjatat në Jollibee janë të gjitha të përgatitura me kujdes, me një recetë të veçantë marinimi me shije të shkëlqyer, duke i bërë darkuesit të kënaqur kur shijojnë, Jollibee thotë jo përdorimit të mbetjeve apo përpunimit në grup.

Kualiteti i produktit

Duke shijuar pjatat e Jollibee, ne mund të ndjejmë kujdesin dhe përpikmërinë e shefave të kuzhinës gjatë përpunimit të produkteve. Pula e skuqur ka gjithmonë një guaskë krokante, petë të buta dhe të përtypura, kore sanduiçësh aromatike dhe elastike, çajra të shijshëm, lëngje të freskëta, përbërës natyralë. Pjatat janë të cilësisë së lartë, të garantuara në të gjitha aspektet nga bukuria e jashtme deri tek shija brenda, meritojnë 10 pikë.

Tham Khảo Thêm:  Săn lùng những địa điểm có bánh mì đen ngon chất lượng tại Hà Nội | Tin Tức

Kualiteti i produktit

Shërbimi

Përveç pjatave të shijshme, Jollibee gjithashtu u ofron klientëve shërbime jashtëzakonisht të përshtatshme dhe tërheqëse duke përfshirë:

Shërbimi i rezervimit të festës së ditëlindjes:

Ditëlindja është gjithmonë një ditë e veçantë për këdo me të vegjlit, kjo ditë është edhe më e rëndësishme dhe me siguri çdo prind dëshiron të organizojë një festë të vërtetë për engjëjt e tij, të paharrueshme dhe të veçantë. Nuk ka nevojë të shkoni larg, rezervimi i një festë ditëlindjeje në Jollibee është një zgjedhje e mençur për ju.

Shërbimi

Për çdo fazë të dekorimit, aranzhimit dhe organizimit është kujdesur Jollibee, detyra juaj është thjesht të zgjidhni ushqimet e duhura për të ftuarit e rinj, është e përshtatshme, apo jo? Ky shërbim ka për qëllim kryesisht tregun e klientëve të rinj, por Jollibee nuk do të refuzojë nëse klientët “të mëdhenj” e kërkojnë atë.

Shërbimi

Jollibee Kid Club

Ky është një shesh lojërash jashtëzakonisht i dobishëm për mysafirët e rinj të Jollibee. Me ardhjen në Jollibee Club, të rinjtë do të kenë mundësinë të takohen, të bëjnë miq të rinj, të marrin pjesë në shumë lojëra interesante dhe të dobishme dhe gjithashtu të marrin dhurata të bukura. Prindër, ju lutemi çoni fëmijët tuaj në dyqanin më të afërt të Jollibee për të marrë pjesë në aktivitetet speciale të Jollibee, për të luajtur me Bletët e lezetshme dhe për të shijuar spageti të shijshme, pulë të skuqur krokante.

Shërbimi

Zbritje për porosi të mëdha

Për t’i shërbyer hobit të takimit, mbledhjes së miqve dhe festivaleve të kompanive, agjencive dhe shkollave, Jollibee ka lançuar një shërbim zbritjeje jashtëzakonisht tërheqëse për porositë e mëdha, duke u sjellë klientëve opsione të përshtatshme, super-ekonomike.

Shërbimi

Higjiena dhe siguria ushqimore

Duke zotëruar një fabrikë të veçantë përpunimi që plotëson standardet ndërkombëtare, higjiena dhe siguria e ushqimit të Jollibee është absolutisht e garantuar dhe klientët janë ata që japin perceptimin më objektiv dhe korrekt. Ashtu është, duke shijuar pjatat e Jollibee, mund të shohim lehtësisht se cilësia e ushqimit është shumë e mirë, të gjithë janë përbërës të garantuar dhe janë të përgatitur me kujdes.

Higjiena dhe siguria ushqimore

Përveç kësaj, nga zona e përpunimit në dyqan deri te tavolinat dhe karriget, gotat, tasat, shkopinjtë dhe lugët ruhen të thata, të pastra dhe me shkëlqim. Dihet se në 15 vitet e funksionimit në Vietnam, Jollibee nuk ka hasur kurrë në asnjë problem në lidhje me sigurinë dhe higjienën ushqimore, qoftë edhe më të voglat.

Higjiena dhe siguria ushqimore

Menu

Ashtu si markat e tjera të ushqimit të shpejtë, Jollibee u ofron klientëve pjata të përshtatshme që janë të përshtatshme për nevojat dhe ritmin e jetës, duke kënaqur preferencat e fëmijëve të vegjël si dhe të mysafirëve “të mëdhenj”.

Gëzuar pulë krokante

Kjo është pjata më e shitur e Jollibee, atu për të konkurruar me produkte nga markat e tjera të Fast Food si McDonald’s, KFC, Kentucky… Ende pule e skuqur krokante, por në Jollibee Ka dallime, duke i bërë darkuesit gjithmonë të kujtojnë dhe të zgjedhin kur kanë një nevojë. Pra, cila është pika tjetër?

Menu

Këto janë pjesët e pulës që skuqen në vaj, por nuk shkaktojnë ndjenjën e të sëmurit, sepse kuzhinieri ka skuqur me kujdes dhe me përpikëri sapo ka ardhur dhe më pas ka kulluar vajin përpara se të nxirret për t’u shërbyer klientëve. Veshja e miellit shpërndahet në mënyrë të barabartë, trashësia është e moderuar, duke krijuar një kore krokante tipike për pulën e skuqur dhe jo shumë e trashë për të “mashtruar sytë” e klientëve rreth pjesës së pjatës.

Tham Khảo Thêm:  Top các loại thực phẩm tăng sức đề kháng cho bạn chống lại bệnh cảm vặt | Tin Tức

Menu

Erëza është shumë e shijshme, ngjyra është e verdhë e ndezur, mishi i pulës është i ashpër por gjithashtu shumë i butë dhe i ëmbël. Ju mund të zgjidhni të hani një pulë të veçantë krokante të lumtur ose oriz pule të lumtur krokante ose të hani në një kombinim për të kursyer para. Mos u shqetësoni nëse ngrënia në kombinime do të shkaktojë humbje të tepërta, sepse Jollibee ka dizajnuar kombinime që janë jashtëzakonisht të përshtatshme për dietat e mysafirëve, edhe nëse është vetëm 1 porcion.

Menu

Pulë me salcë pikante

Ende e njëjta pulë e përtypur, e shijshme, por në këtë version, përpunohet në një mënyrë më “shpërthyese” dhe i përshtatet disi shijes së mysafirëve “të mëdhenj”. Ky version është pula e parezistueshme pikante Jollibee.

Menu

Salca e ylbertë portokalli-kuqe përzihet në mënyrë të barabartë në të gjithë copat e pulës me aromën e erëzave joshëse. Merrni pak, është e shijshme dhe joshëse! Lëkura e pulës skuqet thellë dhe më pas lyhet me salcë, salca përpunohet shumë, shijet e ëmbla dhe të tharta janë harmonike, duke shtuar pak salcë djegës në majë të gjuhës. Pjesa e pulës është e shijshme. Të gjitha përzihen së bashku për të krijuar një shije që zgjon të gjitha shqisat e klientëve.

Menu

Ashtu si Happy Crispy Chicken, Spicy Chicken gjithashtu ka servirjet ose kombinimet e veta, ju mund të zgjidhni lirisht sipas nevojave tuaja.

Spageti me salcë viçi të grirë

Ndoshta për shkak të vetë-përpunimit dhe prodhimit të përbërësve, Spageti i Jollibee bëhet ndryshe nga makaronat e markave të tjera. Petët këtu janë të plota, të buta dhe të përtypura; e përdredhur bukur, e fshehur pas një salce viçi të grirë të kuqërremtë që bie në sy. Salca është e kalitur shumë, vetëm goja; Aroma e domateve dhe aroma e viçit të freskët vietnamez.

Menu

Burger

Jollibee Burger ka 2 lloje: sanduiç pule crispy dhe sanduiç me mish BBQ. Sanduiçët këtu kanë të gjitha një veçori të përbashkët: maja e madhe, e plotë dhe kore e shijshme, e butë dhe elastike. Mbushje pule krokante, e pasur dhe e yndyrshme; Mbushja e mishit BBQ është e lëngshme dhe e shijshme, aromatik me pesë shije; Sido që të jetë ia vlen të provohet!

Menu

Enët anësore

Jollibee krijoi një menu me pjata anësore shumë tërheqëse që janë të përshtatshme për shumicën e vietnamezëve, duke përfshirë pjata të njohura si patate të skuqura, patate të skuqura alga deti, krahë pule me salcë piper dhe shake patate. Shije BBQ. Enët anësore janë gjithashtu shumë të fokusuara në fazën e përpunimit. Patatet e skuqura janë gjithmonë krokante dhe aromatike, krahët e pulës me speca janë të lagura me salcë të pasur dhe aroma e piperit është e nxehtë dhe e shijshme kur mbërrin te klientët.

Menu

Desserts

Përveç akullores së famshme tipike për markat e ushqimit të shpejtë si: akullore me qumësht të freskët, akullore me luleshtrydhe, akullore me çokollatë; Në Jollibee ka edhe pasta jashtëzakonisht të shijshme dhe unike si: kek me mango me pjeshkë, byrekë taro, me kore krokante, mbushje e butë, e freskët dhe e shijshme.

Menu

Pije

Pijet e Jollibee janë gjithashtu shumë të ndryshme. Përveç pijeve joalkoolike të gazuara si: koka, pepsi, 7up, miranda, këtu shërbehet edhe çaj me qumësht jeshil tajlandez, kakao të ftohtë, veçanërisht çaj pjeshke dhe lëng mango pjeshke me përbërës 100% natyralë. , përgatitet sipas shijes, shije të ftohtë .

Tham Khảo Thêm:  Căn Phòng Thực Tế Ảo AR Filter Trở Thành “Cực Phẩm”  Mùa Noel 2020 | Tin Tức

Menu

Hapësirë

Hapësira në dyqanet Jollibee është rregulluar në mënyrë shumë të arsyeshme, rreshtat e tavolinave janë të hapura dhe të ajrosura për të krijuar komoditet kur udhëtoni për darkuesit dhe stafin e shërbimit. Tonet kryesore të ngjyrave janë gjithmonë e verdha dhe e kuqe, të dyja stimuluese vizuale, rinore dhe duke krijuar një ndjenjë komode.

Hapësirë

Imazhi i bletës Jollibee i dekoruar kudo u jep darkuesve një frymë të gëzuar dhe të lumtur kur vijnë për të ngrënë këtu, të ftuarit e rinj janë gjithmonë të emocionuar dhe të emocionuar kur bëjnë fotografi me këto bletë. Disa dyqane Jollibee janë gjithashtu të zbukuruara me shumë imazhe vizatimore qesharake, të cilat janë bërë me sukses një vend grumbullimi për mijëra klientë të rinj.

Hapësirë

Çmimi

Ushqimi në Jollibee ka çmime jashtëzakonisht të arsyeshme në krahasim me cilësinë, përveç kësaj, ka shumë kombinime super kursyese nga të cilat mund të zgjidhni.

Çmimi

– Kombinimet: 65,000 VND – 295,000 VND.

– Pulë e lumtur crispy: 30,000 VND – 149,000 VND

– Pulë me salcë pikante: 35,000 VND – 139,000 VND

– Spageti me salcë viçi të grirë: 30,000 VND – 90,000 VND

– Burger: 30,000 VND – 50,000 VND

– Enët anësore: 5,000 VND – 35,000 VND

– Ëmbëlsirë: 5000 VND – 20000 VND

3. Promocioni i shijshëm i pulës krokante i Jollibee ofrohet vetëm në aplikacionin Cakhia TV

Moti kthehet në vjeshtë, ajri është shumë i freskët, ndonjëherë ka shira që bëjnë të ftohtë, universi duhet të dërgojë një sinjal që ne të shijojmë menjëherë pjatat e nxehta të Jollibee. Në veçanti, Jollibee ka kombinime jashtëzakonisht ekonomike, sa më shumë të hani, aq më lirë është; kjo eshte:

– Combo 215k përfshin: 2 copa pule krokante + 1 sanduiç me mish të pjekur në skarë + 2 patate mesatare + 3 pije joalkoolike

Jollibee Jollibee Crispy Chicken Promocion vetëm në aplikacionin Cakhia TV|  Promovimi i mbushur me pulë të shijshme krokante Jollibee disponohet vetëm në aplikacionin Cakhia TV

– Combo 295k përfshin: 2 copa pule krokante + 2 spageti + 2 oriz pule krokante + 2 patate mesatare + 2 ëmbëlsira mango pjeshke + 4 pije joalkoolike mesatare

Jollibee Jollibee Crispy Chicken Promocion vetëm në aplikacionin Cakhia TV|  Promovimi i mbushur me pulë të shijshme krokante Jollibee disponohet vetëm në aplikacionin Cakhia TV

Këto kombinime janë kaq tërheqëse, apo jo, 1 kombinim mjafton për të ngrënë 3-4 persona por çmimi është vetëm disa filxhanë çaj qumështi, që është shumë ekonomik. Duke shfrytëzuar këtë mundësi një herë në jetë, porositni disa porosi tani për të trajtuar familjen dhe miqtë. Zbuloni gjithmonë, ju gjithashtu merrni një zbritje shtesë prej 90 mijë për porosi nga 750 mijë kur porositni përmes aplikacionit Cakhia TV. Shkarkoni aplikacionin Cakhia TV tani për të kursyer edhe më shumë.

Jollibee Jollibee Crispy Chicken Promocion vetëm në aplikacionin Cakhia TV

Cakhia TV është një aplikacion i shkëlqyeshëm që integron shumë shërbime tërheqëse. Duke përdorur aplikacionin Cakhia TV, do të keni mundësinë të porosisni ushqime, pije, blerje online, bileta filmash me çmime jashtëzakonisht të volitshme me shumë kupona, zbritje atraktive. Shkarkoni aplikacionin Cakhia TV në lidhjen më poshtë!Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Khuyến Mãi Ngập Tràn Ăn Gà Giòn Vui Vẻ Jollibee Chỉ Có Trên App Cakhia TV | Tin Tức . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

© 2024 Cakhia TV - WordPress Theme by WPEnjoy