Utop Giảm 11% Cùng Bạn Xua Tan Mệt Mỏi Các Gói Trị Liệu Tại Sen Tài Thu | Tin Tức

Zbritje Cakhia TV 11% Me miqtë për të larguar paketat e trajtimit të lodhjes në Sen Tai Thu

Në ditët e sotme, kujdesi shëndetësor është gjithmonë një prioritet kryesor. Për të pasur shëndet të mirë, ju duhet të keni një dietë të shëndetshme, të ushtroheni me zell, të mbani mendjen të qetë, të relaksoheni me paketa spa terapeutike… Prandaj, Cakhia TV do t’ju sjellë paketa trajtimi. Ndihmoni në largimin e lodhjes, përmirësimin e shëndetit në Sen Tai Thu spa dhe menjëherë kërkoni kodin e zbritjes 11% vetëm në Cakhia TV!

Zbritje Cakhia TV 11% Me miqtë për të larguar paketat e trajtimit të lodhjes në Sen Tai Thu

Rreth Sen Tai Thu Spa me një shikim

Sen Tai Thu Spa njihej më parë si Qendra e Kujdesit Shëndetësor Sen Tai Thu – Spitali Qendror i Akupunkturës dhe u krijua në vitin 1992. Duke përdorur metoda terapeutike tradicionale vietnameze të kombinuara me teknologjitë. Moderne dhe të avancuara, Sen Tai Thu dëshiron t’u sjellë klientëve më të rehatshëm dhe momente relaksuese pas orëve stresuese dhe të lodhshme të punës, duke ndihmuar në përmirësimin e shëndetit dhe bukurisë duke kontribuar në shpëtimin e jetëve, ruajtjen dhe sjelljen e mjekësisë tradicionale të Vietnamit në botë.

Rreth Sen Tai Thu Spa me një shikim

Pas 30 vitesh funksionimi dhe zhvillimi, Sen Tai Thu ka në pronësi një zinxhir të Spa-ve të forta dhe prestigjioze, duke siguruar që të sjellë përvojat më të mira të cilësisë për klientët. Aktualisht, Sen Tai Thu ka gjithsej 9 degë në të gjithë vendin, secila degë zotëron një hapësirë ​​mbresëlënëse dhe një ekip teknikësh profesionistë për të ndihmuar klientët të marrin kujdes të plotë si për shëndetin ashtu edhe për shpirtin, Zotin dhe bukurinë. Degët e Sen Tai Thu janë të vendosura në vende kryesore në qytete të mëdha si Hanoi, Da Nang… ose në hotele të tjera të nivelit të lartë. Kjo ndihmon Sen Tai Thu të tërheqë më shumë klientë.

Rreth Sen Tai Thu Spa me një shikim

Sen Tai Thu përdor përbërësit më të sigurt dhe natyral në secilin prej trajtimeve të saj. Kur të vini këtu, të dy do të pushoni dhe do të dëgjoni aromën e butë bimore. Përveç kësaj, shqisat në trup janë plotësisht të relaksuara falë gurëve të kripës Himalayan të klasit të lartë për të ndihmuar në largimin e të gjithë lodhjes dhe për të sjellë energji të bollshme. Sen Tai Thu premton të jetë një vend për t’ju ndihmuar të rikuperoni një trup të fortë dhe t’ju sjellë vlera të reja shpirtërore.

Ejani në Sen Tai Thu Spa për të shijuar, relaksuar dhe përmirësuar shëndetin tuaj

1. Hapësirë ​​e gjerë, e qetë

Duke ardhur në Sen Tai Thu, fillimisht do t’ju bëjë përshtypje hapësira e gjerë dhe e qetë, por jo më pak e stilit dhe luksit. Ky vend posedon një stil modern dizajni me mobilje kryesisht prej druri, kështu që sjell ngrohtësi. Nga sauna me shkëmb me kripë Himalayan, dhoma e banjës me bimë deri te dhoma e masazhit, të gjitha kanë hijeshitë e tyre, duke ju ndihmuar të relaksoheni dhe të relaksoheni plotësisht trupin tuaj. Në veçanti, dhoma e njomjes së bimëve është e rregulluar me enë të vogla jeshile për të ndihmuar në ftohjen e ajrit dhe për t’u përzier me aromën e bimëve për t’ju ndihmuar të largoni çdo stres dhe lodhje.

Tham Khảo Thêm:  Đừng bỏ qua khu du lịch Thác Đá Hàn- Đồng Nai cho kỳ nghỉ này | Tin Tức

Hapësirë ​​e gjerë dhe e qetë

2. Terapist i aftë

Për të pasur sukses sot, Sen Tai Thu duhet të ketë një ekip teknikësh profesionistë dhe të përkushtuar. Teknikët këtu janë të trajnuar profesionalisht, ndaj kanë shumë përvojë në shërbimet e kujdesit shëndetësor. Masazhi i butë dhe fleksibël do të ndihmojë trupin tuaj të ringjallet pas orëve të punës stresuese. Për më tepër, nga menaxheri tek teknikët, ata të gjithë kanë një qëndrim shumë entuziast, të lumtur dhe janë të gatshëm të japin këshilla të përkushtuara për t’iu përgjigjur çdo pyetjeje të klientëve.

Terapist i aftë

3. Shërbim perfekt me besim të plotë te shëndeti

Degët e Sen Tai Thu hapin një sërë paketash shërbimesh që ju të zgjidhni lirisht. Kur të vini këtu, do t’ju këshillohet se cila paketë do të jetë më e përshtatshme për gjendjen dhe shëndetin tuaj. Këtu, Cakhia TV do t’ju prezantojë me shërbimet e Sen Tai Thu Spa!

3.1. Terapia e dhomës së përbashkët

Për një kohëzgjatje prej 60 minutash, ju do t’i nënshtroheni trajtimit në një dhomë teke ose dyshe. Sekuenca është si më poshtë:

Hapi 1: Trajtim i plotë i trupit me krem ​​pelin ose krem ​​xhenxhefil. Kjo do të ndihmojë trupin të qarkullojë më mirë gjakun, të parandalojë dhe ndalojë simptomat e zakonshme si marramendje, turbullim të shikimit, dhimbje koke… Përveç kësaj, kjo metodë ndihmon gjithashtu që muskujt të relaksohen, duke reduktuar simptomat aktuale.Nervat janë të tensionuara, të shtrënguara dhe sjellin më mirë , gjumë më i thellë për të ndihmuar mendjen të qëndrojë zgjuar dhe e pastër.

Hapi 2: Hani një rostiçeri me qull ushqyes, pije bimore dhe fruta të stinës.

Hapi 3: Konsultohuni me një mjek të Mjekësisë Orientale pas procesit të trajtimit.

Terapia e dhomës së përbashkët

Për një kohëzgjatje prej 105 minutash, ju do t’i nënshtroheni trajtimit në sekuencën e mëposhtme:

Hapi 1: Shpëlajeni me një grup produktesh banje bimore sezonale.

Hapi 2: Zhytuni në vaskë druri, xhakuzi me banja ushqyese / copa për të ndihmuar në largimin e lodhjes, lehtësimin e dhimbjeve të shpinës dhe dhimbjes së nervit shiatik.

Hapi 3: Banja me avull me gjethe të stinës, banjë këmbësh me kripë bimore për të ndihmuar në detoksifikimin e trupit, parandalimin e ftohjes dhe gripit duke forcuar rezistencën dhe zbukuruar lëkurën.

Hapi 4: Zierja e kripës së Himalajeve në një dhomë me kripë ka një dizajn standard dhe specifikime sigurie që sjellin shumë përfitime shëndetësore.

Hapi 5: Shpëlajeni me banjë me gjethe sezonale për të ngrohur dhe stimuluar rregullimin e trupit.

Hapi 6: Terapia tradicionale ndihmon për t’u çlodhur.

Hapi 7: Hani një rostiçeri me qull ushqyes, vezë pelini, pije bimore dhe fruta.

Hapi 8: Konsultohuni me një mjek të Mjekësisë Orientale pas procesit të trajtimit.

3.2. Trajtim i dhomës VIP

Për 60 minuta kohë

Hapi 1: Shpëlajeni me një grup produktesh banje bimore sezonale.

Hapi 2: Banja me avull me gjethe sezonale, lagni këmbët me kripë bimore.

Hapi 3: Shpëlajeni me banjë me gjethe sezonale.

Hapi 4: Trajtim i plotë i trupit me metodën e kremit të pelinit/ kremit me xhenxhefil dhe kompresës së nxehtë.

Tham Khảo Thêm:  Tích Hợp Thanh Toán VNPAY-QR Trên Ứng Dụng Utop | Tin Tức

Hapi 5: Hani një rostiçeri me qull ushqyes, vezë rosash, pije bimore dhe fruta.

Trajtim i dhomës VIP

Për një kohëzgjatje prej 120 minutash

Hapi 1: Shpëlajeni me një grup produktesh banje bimore sezonale.

Hapi 2: Zhytuni në vaskë druri, xhakuzi me vaskë/copë ushqyese.

Hapi 3: Banja me avull me gjethe sezonale, lagni këmbët me kripë bimore.

Hapi 4: Sauna me shkëmb kripë Himalaje.

Hapi 5: Shpëlajeni me banjë me gjethe sezonale.

Hapi 6: Trajtim intensiv me krem ​​pelin ose krem ​​xhenxhefil.

Hapi 7: Trajtimi me kompresa të nxehta të mugwort dhe dritë infra të kuqe.

Hapi 8: Shijoni ushqimin makrobiotik (zgjidhni 1 nga 3 pjatat), qull ushqyes, pije bimore dhe fruta.

Për kohën 135 minuta:

Hapi 1: Shpëlajeni me një grup produktesh banje bimore sezonale.

Hapi 2: Zhytuni në vaskë druri, xhakuzi me vaskë/copë ushqyese.

Hapi 3: Banja me avull me gjethe sezonale, lagni këmbët me kripë bimore.

Hapi 4: Sauna me shkëmb kripë Himalaje.

Hapi 5: Shpëlajeni me banjë me gjethe sezonale.

Hapi 6: Trajtim intensiv me krem ​​pelin/xhinxher i kombinuar me terapi bambuje të nxehtë.

Hapi 7: Trajtimi me kompresa të nxehta të mugwort dhe dritë infra të kuqe.

Hapi 8: Elektroforeza e vitaminës C / komunikimi meridian.

Hapi 9: Shijoni pjata medicinale, qull ushqyes, pije bimore dhe frutash.

3.3. Hidroterapia

Koha: 30 minuta

Hidroterapia

Hapi 1: Shpëlajeni me një grup produktesh banje bimore sezonale.

Hapi 2: Zhytuni në vaskë druri, xhakuzi me vaskë/copë ushqyese.

Hapi 3: Banja me avull me gjethe sezonale, lagni këmbët me kripë bimore.

Hapi 4: Sauna me shkëmb kripë Himalaje.

Hapi 5: Shpëlajeni me banjë me gjethe sezonale.

Hapi 6: Hani një rostiçeri me qull ushqyes, pije bimore dhe fruta.

3.4. Trajtimi i këmbëve

Koha: 45 minuta

Trajtimi i këmbëve

Hapi 1: Trajtoni dhimbjen e këmbës me banjë këmbësh me kripë xhenxhefili dhe pastrim/kujdes për thembra zambak uji.

Hapi 2: Hani një rostiçeri me qull ushqyes, vezë pelini, pije bimore dhe fruta.

Hapi 3: Konsultohuni me një mjek të Mjekësisë Orientale pas trajtimit.

3.5. Elektroforeza, meridianët aktivë

Elektroforeza e vitaminës C është një teknikë që ndihmon në futjen e joneve molekulare të vitaminës C thellë në epidermë për të përshpejtuar rigjenerimin e qelizave të lëkurës, duke ndihmuar në rivendosjen e lëkurës rinore dhe shtrëngimin e poreve. Kohëzgjatja e kësaj pakete trajtimi është 30 minuta. Pas trajtimit, klientët do të hanë një vakt të lehtë me qull ushqyes, vezë pelini, pije bimore dhe fruta.

Elektroforeza, meridianët aktivë

Kiropraktika është një paketë trajtimi 30-minutëshe, duke përfshirë hapat e mëposhtëm:

Hapi 1: Kontrolloni sipërfaqen e lëkurës së klientit për të zgjedhur zona të sigurta trajtimi.

Hapi 2: Aplikoni vajin e pishës meridian me një aplikues filxhani me kokë poshtë.

Hapi 3: Trajtimi me makinë, rregulloni thithjen në zonat e duhura të lëkurës.

Hapi 4: Shijoni një meze të lehtë.

4. Përbërës spa nga natyra, të mirë për shëndetin

Sen Tai Thu Spa përdor përbërës natyralë që janë përzgjedhur dhe testuar me kujdes, në mënyrë që klientët të kenë qetësinë më të madhe kur përdorin paketat e shërbimit këtu. Bimët, kripa e gurit Himalayan… nxirren me 100% natyrale, pra është shumë e mirë për shëndetin, ndihmon në rritjen e qarkullimit të gjakut dhe lehtëson dhimbjet e kyçeve, nuk shkakton simptoma acarimi.

Përbërës spa nga natyra, të mirë për shëndetin

Përvoja kur vini në Sen Tai Thu Spa

Pas orëve stresuese të punës, besova të zgjidhja Sen Tai Thu Spa për të ndihmuar trupin tim të relaksohej dhe të rikuperohej. Kjo është një zgjedhje e duhur sepse ky vend jo vetëm që ndihmon trupin të relaksohet, por edhe përmirëson lëkurën. Me një hapësirë ​​të rehatshme dhe luksoze të kombinuar me aromën e bimëve dhe muzikën e butë melodioze, rashë vërtet në një ndjenjë relaksi dhe lehtësimi. Për më tepër, ekipi i teknikëve këtu është shumë profesional dhe komunikon ngushtë, duke më ndihmuar të pushoj si të jem në shtëpi.

Tham Khảo Thêm:  Có phải uống hai lít nước mỗi ngày là đủ cho cơ thể? | Tin Tức

Sistemi i terapisë Sen Tai Thu

1. Sistemi i degëve të terapisë tradicionale

Sen Tai Thu – Tran Quoc Toan

95 Tran Quoc Toan, Hoan Kiem, Hanoi.

Sen Tai Thu – Nguyen Son

Kati i 3-të i Dao Sen, 125 Nguyen Son, Long Bien, Hanoi.

Lotus Tai Thu – 110 Thai Thinh

Ndërtesa Hacinco, 110 Thai Thinh, Dong Da, Hanoi.

Lotus Tai Thu – Thai Thinh

Spitali Qendror i Akupunkturës, 49 Thai Thinh, Dong Da, Hanoi.

Sen Tai Thu – Vincom Mega Mall Smart

L2-12, Vincom Mega Mall Smart City, Tay Mo, Hanoi.

Lotus Tai Thu – Ly Bon

Kati 3 i Thai Binh Dream Hotel, 355 Ly Bon – Grupi 11, De Tham Ward, City. Paqësore.

Sen Tai Thu – Vo Nguyen Giap

226 Vo Nguyen Giap, Son Tra District, Da Nang.

Sen Tai Thu – Kim Ngoc

Kati i 3-të Westlake Hotel & Resort Vinh Phuc, Rruga 1D Kim Ngoc, Tich Son, Vinh Yen, Vinh Phuc.

Sen Tai Thu – Dinh Dien

Kati i 4-të i The Reed Hotel Ninh Binh, Dinh Dien, Dong Thanh, Ninh Binh City.

2. Dega e terapisë intensive

Sen 1992

Kati i 11-të, Spitali Qendror i Akupunkturës, 49 Thai Thinh, Dong Da, Hanoi.

Kërkoni kodin e zbritjes 11% për të larguar lodhjen e paketave të trajtimit në Sen Tai Thu në aplikacionin Cakhia TV

Kam përjetuar paketat e shërbimit të Sen Tai Thu me çmime super të arsyeshme, të përballueshme falë kuponëve me zbritje të disponueshme vetëm në aplikacionin Cakhia TV. Shkarkoni aplikacionin Cakhia TV dhe gjeni kodin e zbritjes 11% për të larguar lodhjen e paketave të trajtimit në Sen Tai Thu para se të jetë tepër vonë!

Kërkoni kodin e zbritjes 11% për të larguar lodhjen e paketave të trajtimit në Sen Tai Thu në aplikacionin Cakhia TV

Ka disa gjëra të tjera për t’u shënuar në lidhje me termat dhe kushtet e kuponit

– Përdoruesi aplikon kodin e kuponit direkt në aplikacionin Cakhia TV (mos e sillni këtë kod kupon për ta përdorur në dyqan).

– Numri i kodeve të kuponit që çdo Përdorues lejohet të marrë: 2.

– Nuk zbatohet për dyqane të tjera jashtë fushës së aplikimit të përmendur më sipër.

– Kodi i kuponit duhet të shlyhet brenda periudhës kohore të specifikuar.

– Kodet e kuponit mund të aplikohen në lidhje me zbritjet dhe promovimet e tjera.

– Kodet e kuponit janë të pakthyeshme dhe nuk mund të këmbehen me para/kredi.

– Cakhia TV rezervon të drejtën të ndryshojë dhe modifikojë termat dhe kushtet e mësipërme në çdo kohë pa njoftim paraprak.

Cakhia TV është një aplikacion që posedon shumë veçori moderne dhe të dobishme për jetën. Në veçanti, ky aplikacion shpesh hap super promovime. Unë shkarkova dhe mësova këshilla të panumërta për shëndetin dhe gjeta shumë kupona zbritjeje dhe ushqime të shijshme. Ju lutemi shkarkoni Cakhia TV tani për të marrë promovime si unë!Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Cakhia TV Giảm 11% Cùng Bạn Xua Tan Mệt Mỏi Các Gói Trị Liệu Tại Sen Tài Thu | Tin Tức . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

© 2024 Cakhia TV - WordPress Theme by WPEnjoy